iPhone 8 Görüntüsü Sızdırıldı

Ünlü blogger Evan Brass tarafından sızdırılan görüntüde iPhone 8'in ön bölümü çok net gözükmekte.

iPhone 8 Görüntüsü Sızdırıldı

iPhone 8 ile ilgili son zamanlarda sızdırılan bilgiler genellikle cihazın donanımıyla alakalı oluyordu. Fakat bu kez iPhone 8'in görüntüsü sızdı. Ünlü blogger Evan Blass tarafından sızdırılan görüntüde iPhone 8'in dizaynını net bir şekilde görebiliyoruz. Apple'in yeni amiral gemisi neredeyse tamamen ekrandan oluşuyor ve çerçeve eski modellere göre çok dar bir alan kaplıyor.

Sızan görüntüde iPhone 8, sarı neon bir kılıfın içerisinde duruyor. Tahminler bu kılıfın iPhone 7 için kullanılan Urban Armor Gear olduğu yönünde. Mayıs ayında sızdırılan görsellerin aksine iPhone'un çift kamerası ve merkezde bulunacak kulaklık bölmesi bu görselde çok net olarak bulunmakta. Zaten ön yüzün geri kalan kısmı tamamen ekrandan oluşuyor.

Fakat bu görüntünün gerçekliğiyle ilgili bir şüphe var. Şüphenin sebebi telefonun üzerinde bulunan tarihin çok eski oluşu. Mart ayında sızan görüntülerin hiçbiri bu tasarıma benzemediği için, forumlarda bu görüntünün sahte olduğu konuşulmaya başlandı. Eğer bu görsel gerçekten yeni iPhone'a ait ise, ekran tasarımında Essential, LG ve Samsung'un yöneldiği ekran dizaynına yaklaştığını söyleyebiliriz. Hatta Android'in yaratıcılarından Andy Rubin'in dizaynı olan Essential Phone ile iPhone 8 arasında, Home tuşunun bulunduğu bölümü saymazsak ciddi benzerlikler olacağa benziyor.

Home tuşunu barındıran alt çerçeveye sahip klasik tasarım ile daha yenilikçi dizayn çizgilerine sahip çerçevesiz dizayn, Apple iPhone kullanıcılarını ikiye bölecek gibi gözüküyor. iPhone 8'in en iyi ihtimalle Eylül ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Yazıya Git

Twitter Hesabı Nasıl Silinir... DEVAMI

Sosyal medya hesabı silmek, hesabı açmak kadar kolay olmayabiliyor. Birazcık gizlenmiş, tahmin edilemeyen noktalarda bulunan kapatma seçenekleri yüzünden birçok kullanıcı bu işlemi yapamamakta.

Yazıya Git

NATO Ukrayna'ya Siber Güvenlik Ekipmanı Sağlamaya Başlıyor... DEVAMI

Nato Ukrayna'ya siber saldırıları engelleyecek yeni bir güvenlik sistemi sağlamaya başladı.

Yazıya Git

Bir Devrin Sonu, Elveda MS Paint... DEVAMI

32 Yıllık efsane uygulama MS Paint, kış aylarında Windows 10'a gelecek Creators güncellemesinin ardından kullanıcılara veda edecek.